Martwica oka u siostry oczekującej na przeszczep nerki

Witam.Moja siostra czeka na przeszczep nerki,obecnie na dializy.Od jakiegoś czasu na bardzo niskie ciśnienie które doprowadziło do zatoru w prawym oku i ślepoty na to oko.Obecnie jest w szpitalu ale lekarze nie bardzo potrafią podnieść to ciśnienie nic nie działa.Wzrok jak mówią nie odzyska bo doszło do martwicy oka.Bardzo proszę o poradę.Siostra ma dopiero 35 lat i mam nadzieję że całe życie przed sobą.POMOCY.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza nefrologa i postępować zgodnie z zaleceniami.