Maści na podrażnione miejsca intymne

Witam.Mam podraznienie okolic intymnych.Lekarz ginekolog zalecil mi smarowanie ich mascia traumeel s.Przeciez to masc na stawy...czy powinnam jej uzyc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisanego produktu nie powinno się stosować na rany i podrażnioną błonę śluzową. Nie powinna Pani zatem stosować tego preparatu. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa celem modyfikacji terapii.