Mastektomia piersi i stan po chemioterapii

22 września 2015r przeszłam mastektomię lewej piersi. Jestem po chemioterapii, w trakcie leczenia herceptyną i hormonoterapii. Dziś odebrałam wynik markeru nowotworowego CA-15.3 (ICD-9:143). Zrobiłam badanie bez zlecenia lekarza prowadzącego. Marker jest podwyższony: 36,40 (przy zakresie referencyjnym do 25). Czy należy się bać? Wizytę u onkologa mam 20 maja. Czy należy starać się o wcześniejszy kontakt z onkologiem?

Dzień dobry,
Proszę poczekać do wizyty u lekarza onkologa
ewentulanie
Zapraszam na konsultację, będzie możliwość spokojnej rozmowy i wyjaśnień.

Dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgi plastycznej
specjalista chirurgii ogólnej
onkologicznej
kontakt@drjaworowski.pl