Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 9 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Powiększony węzeł chłonny pachowy i guzek w piersi

Proszę o interpretację.1 badanie.Powiększony węzeł pachowy lewy dł. 1,8cm o prawidłowej budowie, architekturze unaczynienia.2 bad. W piersi lewej na godz. 5 guzek o wym. 6x3mm-torbiel z gęstą treścią/gruczolakowłókniak. Węzły pach. niepowiększone, największy o wym. 13x8mm o prawidłowej budowie dwuwarstwowej.BIRAD2. Czy muszę iść do onkologa?
KOBIETA, 54 LAT ponad rok temu

Najważniejsze informacje dla pacjenta z chorobą nowotworową

Obraz wymaga kontroli okresowej w USG, w tej chwili nie będą podejmowane żadne inne działania. Jeżeli wątpliwości są nadal, zapraszam na wizytę.

Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, onkologicznej i estetycznej.
0

Tak!!! zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0

Dzień dobry,
Zapraszam na konsultację.
kontakt@drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgi plastycznej
specjalista chirurgii ogólnej
onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy