Masywne polipy w zatokach szczękowych
Witam, mam w zatokach szczkowych masywne polipy. Jakiś czas temu zanim je zdiagnozowano tomografem dostałem skierowanie na 10 zabiegów o nazwie pole magnetyczne. Czy na polipy zatok szczekowych te zabiegi mogą pomóc, czy moze lepsze bedzie naswietlanie lampą albo punkcja? Bo na zabieg fess trzeba dlugo czac a mnie strasznie bola oczy od tych zatok i potrzebuje sie z nimi szybko rozprawić. Prosze o porade.

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Jak walczyć z zatokowym bólem głowy?
Zapalenie zatok to powszechna dolegliwość. Ból głowy, które mu towarzyszy często jest trudny do wytrzymania. Jak radzić sobie z tą dolegliwością? Sprawdź to.
Dzień dobry,
zabiegi polen magnetycznym mają pomagać przy chronicznych schorzeniach zatok, migrenie, neuralgii. Jeżeli zatoka założona jest polipami, ma Pan całkowicie zaburzoną wentylację i ściany zatoki pogrubione pod wpływem stanu zapalnego. Najlepiej jednak pomoże terapia chirurgiczna i usunięcie zmian polipowych.