Mdłości, bolesne piersi, widoczne żyły

skonczylam brac tabletki anty.10lipca zaczął się cykl.Dziś jest 25dc (z 28),od 3 dni robię testy i wychodzą blade cieniutkie kreski.Mam bolesne piersi,widoczne żyły,temp w pochwie 37,dużo śluzu mlecznego,bóle brzucha jak na @,wzdęty brzuch,trudno uwierzyc ale od kilku dni mdłości,zawroty głowy i dusznosci.Nie wiem czy jestem w ciąży i tak ją odczuwam bo po tabletkach moglam miec owulacje wczesniej niz myslalam,czy moze jestem juz posiadaczką bliźniaków na przyklad,stąd te intensywne odczucia.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu wykluczenia ciąży proszę wykonać test po 14 dniach od ostatniego stosunku.