Mdłości i bóle na dole pleców

Witam, mam ból brzucha całego od kilku dni , lecz najbardziej boli on w lewym nadbrzuszu , mam mdłości i czasem zdarzyło mi się odczuwać ból na dole pleców. Ciężko funkcjonować w takim stanie gdy cały brzuch jest obolały i lekko powiększony. Wyniki badań krwi i moczu wyszły bez zarzutu.. Szukam odpowiedzi na pytanie czy mimo dobrych wyników badań istnieje jakieś podejrzenie iż jest o co się bać

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym jeszcze wykluczyć ciąże. Ewentualnie usg jamy brzusznej, rtg kręgosłupa.
Pozdrawiam