Mdłości i bóle pleców jako objawy wczesnej ciąży

Dobry wieczór! Miesiąc temu współżyłam z mężem dwa dni przed okresem, po czym okres się normalnie pojawił. Od tego czasu bardzo źle się czułam, miałam mdłości i ból pleców. W tym miesiącu okres opóźnił się zaledwie o 4 dni ale wyglądał normalnie i trwał 6 dni. Znowu dziwnie się czuje, mam mdłości i okropny ból pleców. Bardzo proszę o poradę czemu tak się dzieje i czym może to być spowodowane, czy to może być ciąża? Czekam na odpowiedź i z góry za nią dziękuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu wykluczenia ciąży proszę wykonać test. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a dolegliwości nie ustąpią to konieczna będzie wizyta u lekarza.