Mdłości i wymioty i stres

Od jakiegos czasu robi mi sie niedobrze ale nie wymiotuje, boli mnie nad brzuchem mam twardy brzuch kręci mi sie w głowie i tak jakby bulgotało w żołądku. Jak mi sie odbije to nie raz robi mi sie lepiej. Zastanawiam sie czy to moze byc z nerwów lub mam cos z żołądkiem.
ponad rok temu

Witam!
Bóle brzucha i nudności w połączeniu z ogólnym osłabieniem bardzo często są objawem stresu. Proszę zaobserwować czy objawy nasilają się wraz z napięciem psychicznym. Nie można wykluczyć również choroby wrzodowej żołądka. Proszę spróbować zastosować dostępne w aptekach bez recepty leki zmniejszające wydzielanie żołądkowe. Jeśli przyniosą ulgę - wstępnie potwierdzi to problemy z żołądkiem (w takim przypadku należy skontaktować się z lekarzem). Jeśli nie bardzo możliwe że dolegliwości spowodowane są właśnie przez stres.