Mdłości po stosunku a prawdopodobieństwo ciąży

witam mam pytanie wspołzyłam z chłopakiem 21 kwietnia i od 4 dni mam mdłosci czy jest to mozliwe by to była ciaza ?? pozdrawiam

Witam. Jeśli stosunek nie był zabezpieczony jak najbardziej istnieje ryzyko ciąży. 4 dni to jednak zbyt krótki okres dla rozwinięcia się się jej pierwszych objawów, nudności najpewniej spowodowane są więc inną przyczyną.