Męczy mnie suchy, uporczywy kaszel - czy to astma?

  Mam 33 lata, jestem kobietą, pracuję w rzeźni. Od bardzo długiego czasu męczy mnie suchy, uporczywy kaszel, szczególnie kiedy wyjdę z zimna i wejdę w ciepło. Zaczęłam brać T*** - trochę ustępuje, ale kaszel zaraz wraca. Co robić?

Witam serdecznie

Niestety konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego i wykonanie chociaż podstawowych badań, w tym, jeżeli nie było robione w ostatnim czasie, RTG płuc. Lekarz po zbadaniu określi dalsze postępowanie i jeżeli będzie taka konieczność skieruje Panią do dalszych specjalistów i zaleci adekwatne leczenie.

Pozdrawiam.