Długotrwały, suchy kaszel

Dobry wieczór, Od tygodnia męczy mnie suchy, rwący kaszel. Czasami zdarza się, że się odrywa, ale rzadko. Nie pomógł syrop sosnowy na kaszel, nie pomogły tabletki. Na początku był on uporczywy, teraz dochodzi do tego, to, że mnie rwie. Dwa tygodnie temu miałem lekkie przeziębienie. Nie mam temperatury, nawet stanu podgorączkowego, tylko ten kaszel. Proszę o poradę. pozdrawiam

Witam,
na suchy uporczywy i męczący kaszel polecałabym tabletki hamujące odruch kaszlu dostępne w aptece bez recepty.

Jeżeli zaś kaszel nie ustąpi w ciągu miesiąca od początku objawów przeziębienia, może Pan wykonać badania w kierunku krztuścca.

pozdrawiam