Zapytaj lekarza

7 4 0 , 6 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Metaliczny smak w ustach i bóle podbrzusza jako skutek uboczny leku Pantopraz

leczę się lekami pantopraz 40mg dumox1g fromilid 500mg metronidazol polpharma 250mg i mam metaliczny smak w ustach bule w podbrzuszu to dobrze czy zle
MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu

Stosowanie leków bez recepy

Polacy przyjmują mnóstwo leków bez recepty. Czy jest to dobre i bezpieczne? Obejrzyj filmik i zapoznaj się z wypowiedzią specjalisty na temat stosowania leków bez recepty.

Witam. Metaliczny smak w ustach jest działaniem niepożądanym kuracji antybiotykowej. Nie ma powodów do niepokoju.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy