Metastases carcinomatosa male differentiatta

Witam babcia jak się okazało ma raka jelita grubego ,niedawno miała bd histopatologiczne a wynik jest taki:Metastases carcinomatosa male differentiatta CK( ) LCA(-) PAS ( ) bardzo proszę o odpowiedź ,z góry dziękuje .

Mam odpowiedzieć na jakie pytanie? Wynik badania wskazuje na przerzutowego raka , ale skąd , jakie są inne badania i objawy? - co ja mogę powiedzieć bez tych danych??? , konieczna opieka regionalnego ośrodka onkologicznego , zż