Miednica kostna ze stawami biodrowymi rtg bez zmian

Dzien dobry Ćwicze od roku i co pare miesięcy boli mnie prawe biodro,ktore czasem przeskakuje. Bylam na przeswietleniu i oto co mam w opisie : W stawach krzyzowo-biodrowym, głownie w prawym niewielkie, przystawowe zagęszczenie struktury kostnej. Szpary stawów prawidłowej szerokości, gładkie. Poza tym miednica kostna ze stawami biodrowymi rtg bez zmian. Co oznacza, przystawowe zagęszczenie struktury kostnej? Czy mogę dalej ćwiczyc,mimo,ze dalej cos boli? Bol,nie jest tak wielki,ale przeszkadza

Szanowna Pani, prosze zgłosić się na konsultacje do ortopedy. Z opisu wynika,że być może mamy do czynienia z "biodrem przeskakującym". Lekarza po zbadaniu Pani okresli czy sa niezbędne badania dodatkowe i określi sposób leczenia ( w przypadku przytoczonego przeze mnie rozpoznania) : od zachowawczego - głownie rehabilitacja do operacyjnego w zależności od stopnia nasilenia objawów klinicznych. Lub też postawi inne rozpoznanie. Pozdrawiam