Miesiączka a ciąża wewnątrzmaciczna

Dzień dobry! Ostatnią miesiączkę miałam 29.09.2015 w dniu 9.11.2015 byłam na Usg, wynik- ciąża wewnątrzmaciczna, GSD 13mm, CRL 23mm, FHR 116u/min, ciałko żółte 17 mm. Bardzo martwią mnie te wymiary, ponieważ lekarz sugerował, że nie są zbyt prawidłowe. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Szczegółowych informacji na temat samej ciąży i rozmiarów płodu w zależności od wyliczonego wieku ciąży na podstawie miesiączki jak i USG powinien udzielić prowadzący ginekolog. Mam zbyt mało informacji klinicznych, aby oceniać te wyniki.