Miesiączka a zabieg neurochirurgiczny

Witam serdecznie!!!Mam pytanie 15pazdziernika 2014 mam miec przeprowadzony zabieg neurochirurgiczny-krioablacje (dolna czesc kregoslupa-niestety w tym czasie mam dostac miesiaczke?Czy w tej sytuacji mozna przeprowadzic taki zabieg?Bardzo prosze o odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Miesiączka nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu krioablacji. Jeżeli to Panią niepokoi proszę poinformować lekarza o tym fakcie przed zabiegiem.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski