Kiedy nie mozna wykonac zabiegu fess?

Witam Kiedy nie mozna wykonac zabiegu fess?Zastanawiam sie czy wziecie antybiotyku tydzien wczesniej wykluczy mnie z zabiegu?Mam zabieg 19.10 Dziekuje z gory

Aleksander Ropielewski

Jeżeli są wskazania do przyjęcia antybiotyku powinien Pan go przyjmować, a przed zabiegiem powiedzieć anestezjologowi o fakcie przyjmowania antybiotyku w ostatnim tygodniu (proszę zapamiętać nazwę)

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski