Dolegliwości po zabiegu FESS

Witam jestem 2 tyg po FESS prawej zat. szczekowej i mam taki dziwny bol po prawej stronie twarzy ktory zaczyna sie na wysokosci oka a konczy po srodku czoła biegnie po zewnetrznej czesci oka ,takie dziwne mrowienie i przy dotknieciu boli tak jakby sama skora a głebiej juz nie do tego dochodzi jakby (klapka) w w/w zatoce tzn w jedna strone puszcza powietrze a w druga duzo ciezej Prosze o jakies informacje co to moze byc Z gory Dziekuje i Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Przykro mi, ale bez badania laryngologicznego (najlepiej fiberoskopem) nie jestem w stanie powiedzieć co jest przyczyną Pana dolegliwości. Może to być zarówno efekt uszkodzenia tkanek podczas operacji, jaki i powikłanie pooperacyjne.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski