Miesiączka po cesarskim cięciu

Witam! Mam pytanie dotyczące miesiączki po cesarce. Kiedy mozna sie jej spodziewać, moja córeczka jest nadal karmiona tylko piersią, 19stycznia bedzie miala 2 miesiace a ja nadal nie mam miesiaczki.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W trakcie regularnego karmienia piersią miesiączka zwykle nie występuje. Sytuacja powinna powrócić do normy po zakończeniu karmienia piersią. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.