Miesiączka przez jeden dzień podczas stosowania Atywii

Witam. Stosuje tabletki antykoncepcyjne Atywia przz 8 miesiecy zawsze mialam miesiaczkę regularnie. W tym miesiacu mialam miesiaczke tylko jeden dzien zamiast miesiaczki mam zólty śluz zrobiłam test ciązowy ktory wykluczyl ciazę. Czy gdy zaczne brac nastepne opakowanie jestem zabezpieczona przed ciaza nawet gdy nie mialam miesiaczki?

Aleksander Ropielewski

Tak. Jeżeli jednak brak miesiączek bądzie się utrzymywał w kolejnych miesiącach proszę zgłosić się do ginekologa.