Miesiączka w trakcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam mam takie pytanie. 6 dni przed końcem opakowania tabletek dostałam okres skończył się w niedzielę w poniedzialek i wtorek kochałam się z chłopakiem bez żadnego zabezpieczenia skończył we mnie, dziś dostałam plamienia delikatnego Jakie jest prawdopodobienstwo że mogłam zajść w ciąze?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli stosowała Pani tabletki regularnie oraz nie doszło do sytuacji mogącej spowodować osłabienie antykoncepcji to ryzyko ciąży jest znikome. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.