Miesiączki co 7 dni po zabiegu chirurgicznym

witam serdecznie,mam 37 lat od 4 miesięcy mam miesiączki co 7 dni i trwa ona 10 dni obwitego krwawienia. Jestem po zabiegu chirurgicznym (tętniak na tętnicy nerkowej) biorę lek Aspiryn Cardio....czy to może być przyczyną zaburzeń....jestem już tym zmęczona proszę o poradę.Do tej pory miesiączkowałam co 26 dni.

Raczej ten lek nie powinien mieć bezpośredniego wpływu na zaburzenia miesiączkowania jeśli stosowany jest w dawkach profilaktycznych. Raczej powodem tego są jakieś zaburzenia hormonalne lub jakaś patologia w zakresie narządu rodnego. Proszę w tej sprawie udać się na konsultację bezpośrednio do ginekologa.