Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak miesiączki po zabiegu laparoskopii

Dzień dobry. We wrześniu miałam laproskopię, dokładnie 11 września. Zabieg był przeprowadzony z powodu torbieli na prawym jajniku oraz endometriozy. Niestety, ostatnią miesiaczkę miałam 29 sierpnia i do tej pory nic. Dlaczego? Kilka dni temu miałam niewielkie plamienie i nic więcej. Czy mogę dowiedzieć się, dlaczego tak jest? Co jest tego powodem? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu

Zdrowa żywność

Nie ma osoby, która przynajmniej raz nie spotkałaby się ze stwierdzeniem, że jesteśmy tym, co jemy. Żywność, którą spożywamy i trawimy staje się częścią nas samych, jednak wiele osób zapomina o tym i odżywia się niezdrowo.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

zarówno sama operacja, jak i choroba podstawowa, czyli endometrioza, mogą powodować zaburzenia miesiączkowania, łącznie z zahamowaniem krwawienia. Czy przed zabiegiem miesiączkowała Pani regularnie? Ile ma Pani lat? Czy rodziła Pani dzieci? Przed postawieniem diagnozy konieczny jest dokładny wywiad oraz badanie ginekologiczne, więc powinna Pani udać się do swojego lekarza ginekologa, który pomoże w odpowidzi na nurtujące Panią pytania. 

Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy