Miesiączkowanie po wyłyżeczkowaniu jamy macicy

Witam, zabieg lyzeczkowania mialam 25 wrzesnia .9 listopada dostalam miesiczke dosc obfita, teraz czekam na kolejna, jednak odkad mialam wykoany zabieg to przed miesiczke w ogole nie bola mnie piersi gdzie zawsze byyla to oznaka zblizajacego sie okresu , teraz czekam na kolejna miesiączke i tylko pobolewa mnie brzuch, czsami jest mi niedobrze i slabo sie czuje ale dalej nie bola mnie piersi. Cyz to wroci do normy, bo nie ukrywam ze dalej staramy sie o dziecko

Witam! Dolegliwości towarzyszące kobiecie przed menstruacją mogą przybierać zmienny charakter, nie jest to powodem do niepokoju. Brak bólu piersi nie oznacza oczywiście że krwawienie nie będzie miało miejsca.