Zabieg wyłyżeczkowania jamy macicy z powodu przerośniętego endometrium

Witam , zmowu do Państwa piszę z moim problemem ; tak jak wcześniej pisałam 26,10,2015 r , miałam wykonany zabieg wyłyżeczkowania jamy macicy z powodu przerośniętego endometrium , krwawienie po zabiegu trwało 2 tygodnie , później lekarz kazał cierpliwie czekać na normalną miesiączke . Okresu dostałam 20 stycznia i nie było to obfite krwawienie jak zawsze ale trwa nadal , tz.17 dzień . W czwartek 4 stycznia byłam u lekarza i przepisał mi cyclonamine 3 razy po 2 tabletki ,martwie się =pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa.