Miesięczne krwawienie po skończeniu karmienia piersią

Urodził mi sie synek w styczniu karmiłam go tylko miesiac. Urodziłam naturalnie . Po 5 miesiacach dostał perwszj miesiaczki ktora trwa juz mieesiac czy wszystko jest wporzadku.

Witam. Tak długie krwaeuenie z pewności nie jest prawidłowe. Proszę bezwzględnie zgłosić się do ginekologa.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie, krwawienie powinno trwać kilka dni. Powinna się Pani niezwłocznie udać do ginekologa na kontrolę. Wskazane USG ginekologiczne z oceną endometrium.