Czy w ciąży zaprzestać karmienia piersią?

witam w 2012 urodzilam synka, ponownie zaszłam w ciąze w 2014 i poroniłam- serduszko przestało bic, potem w listopadzie 2015 urodziłam córeczkę jednak w początkowych miesiacach cały czas plamiłam i regularnie zazywałam luteine i duphaston, jeszcze karmie córeczke ale ostatnio zrobiłam test i wyszło ze jestem w ciązy, czy powinnam zaprzestać karmienia, co z kwasem foliowym moge go zażywać, ???za niedlugo wybieram sie do lekarza ale chciałam wczesniej wiedzieć jak postapic z tym karmieniem pozdraw

Lek. Katarzyna Szymczak

Kwas foliowy powinna Pani przyjmować, co do karmienia piersią to jeśli ciąża rozwija się prawidłowo to można karmić piersią, zadecyduje o tym ginekolog po badaniu.
Pozdrawiam