Brak okresu po porodzie i karmieniu piersią

Witam. Bardzo proszę o pomoc, już nie wiem jak mam sobie radzić. W maju 2014 roku urodziłam córeczkę, do października 2014 roku karmiłam ją piersią, potem ze względu na studia musialam przerwać. Niestety od tego czasu nie mam miesiączki. Morfologia nie wykazała nieprawidłowości, hormony tarczycy także są w porządku, jestem estrigeny mam na bardzo niskim poziomie. Endokrynolog przepisał mi Estrofem 3 x dziennie. Biorę go już tydzień jednak jak na razie nie zauważyłam żadnych efektów.

Witam
Miesiączka powinna pojawić się w niedługim czasie po zaprzestaniu
karmienia piersią. W Pani przypadku należy jak najszybciej
skontaktować się z lekarzem, aby ustalić przyczynę braku miesiączki.
Po badaniu może okazać się, że konieczne jest przyjęcie leków powodujących
wywołanie miesiączki.
Pozdrawiam serdecznie