Brak okresu po oczyszczeniu po porodzie

Witam. Urodziłam dziecko 13 grudnia 2014 miesiąc czasu od porodu oczyszczałam się i teraz do tej pory nie dostałam miesiączki . Ostatnio na podpasce pojawił się biały śluz z krwią i zniknoł jeszcze nie byłam na kontroli u ginekologa po porodzie i do tego dostałam zapalenia czy brak okresu jest powodem do niepokoju? Czy jego brak może być spowodowany zapaleniem?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś powiedzieć. Czy karmi Pani piersią? Proponuję udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.