Cykl miesiączkowy po porodzie i założeni implantu antykoncepcyjnego

Witam, mam 42 lata i 1,5roku temu urodziłam dziecko. zaraz po porodzie założono mi implant antykoncepcyjny. Do tej pory karmię piersią . Pierwszy okres dostałam po 10mc od porodu. Miesiączki mam nieregularne i np. trwające 3tygo. co 2miesiące. Lub 3razy w miesiącu, trwające 5dni i 5dni przerwy między nimi. Byłam badana ginekologicznie i miałam robione usg,wszystko jest w porządku. Ogólnie czuję się dobrze. Czy to jest reakcja organizmu na implant i karmienie, (zachwianie gospodarki hormonalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze tak, ale proszę ponownie udac sie do lekarza ginekologa, aby okreslic odpowiednie dalsze postepowanie,