Zakończenie karmienie piersią a kwas foliowy

w 2012 urodziłam synka , potem zaszłam w ciaze w 2014 i poronilam serduszko przestało bić, po poronieniu zaszłam w ciaze i urodziłam córeczke w listop 2015- w poczatkowych miesiacach plamiłam i bardzo długo brałam luteine i duphaston , teraz zrobiłam teskt i najprawdopodoniej jestem w ciązy a karmie jeszcze córeczke, czy powinnam zakonczyć karmienie a co z kwasem foliowym mam go zazywać karmiac???

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza ginekologa aby okreslic najbardziej odpowiednie postepowanie.