Mięsień macicy jednorodny bez zmian ogniskowych
Proszę o wyjaśnienie badania usg narządów rodnych: macica w wyproście,trzon macicy o wym. d-50mm a-p 40mm,mięsień macicy jednorodny bez zmian ogniskowych,endometrium gr 15mm,dobrze odgraniczone, struktura typowa dla II fazy cyklu,jajnik pr wym. 29*19mm,lewy 27*18mm, w zakresie przydatków nieprawidłowych struktur nie widać, w zatoce Duglasa wolnego płynu nie widać. Dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Dokładnie określenie powyższego wyniku wymaga poznania przyczyn z jakiego badanie było wykonywane oraz ewentualnie jakie objawy występują lub występowały. Proponuję udać się do ginekologa.