Wynik USG dróg rodnych 20-latki
witam chciałabym sie dowiedzieć czy mój wynik USG jest prawidłowy. Macica w przodozgięciu-trzon o wym:dł.57mm a-p. 54mm. Mięsień macicy bez zmian ogniskowych. Endometrium gr.15mm,dobrze odgraniczone. Jajnik prawy o wym.37x19mm z pęcherzykiem płynowym wielkości 25mm,poza tym bez zmian w strukturze. Jajnik lewy-w obecnym badaniu niewidoczny. Zatoka Douglasa wolna. Dziekuje za szybką odpowiedz.

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, powyższy opis wskazuje że nie ma powodu do zmartwień. Jedynie pęcherzyk płynowy może wskazywać na obecność małej torbieli ale to nic co powinno Panią nadmiernie martwić. Można wykonać badanie kontrolne za 3 miesiące. Pozdrawiam.