Mięsiste skrzepy w krwi miesiączkowej

Witam Mam 19 lat od mniej wiecej 1,5 r. podczas okresu zaczełam zauwać mięsiste skrzepy w krwi miesiaczkowej. Podczas okresu czuje sie osłabionna, przemeczona, miewam siły na nic, bolą mnie plecy w odcinku leńdzwiowym, odczuwam tagże mocne mndłośći zazwyczaj w ciągu pierwszych 4 dni okres trwa u mnie 7 dni oraz silne bóle podbrzusza oraz jajników. W złagodzeniu bólu pomaga mi Efferalgan oraz cieple okłady na brzuch. musz dodać ze nie byłam jeszcze u lekaża, moge mieć niedoczynność tarczycy

Witam!
Nie odkryję chyba Ameryki mówiąc Pani, że wskazana jest wizyta u ginekologa. Perwnych rzeczy nie da się załatwić przez internet. Jeśli zaś chodzi o podejrzenie niedoczynności to żeby się przekonać należy wykonać oznaczenie TSH oraz FT4 we krwi.