Mięśniak macicy i nadżerka a możliwe leczenie

witam , mam 32 lata i ostatnimi czasy pobolewa mnie podbrzusze dodam ze 2 tygodnie temu bylamu ginekologa gdzie zostalam zbadana i mialam robione usg na ktorym wyszlo ze mam po prawej stronie miesniaka o srednicy nie calym 4cm i nadrzerkę gdzie jak tykjo pani doktor zaczela pobierac wymaz zaczela krwawic . Bardzo sie wystraszylam jak tym krwawieniem i miesniakiem , najgorsze bylo to ze pani doktor odeslala mnie z kwitkiem do domu bez zadnych lekow . Prosze o Pana opinie co do mojej sprawy

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jaki jest wymiar i umiejscowienie mięśniaka oraz jak głęboka i duża jest nadżerka, dlatego nie jestem w stanie się wypowiedzieć odnośnie zalecanego postępowania.