Mięśniak macicy, krwawienia i bóle brzucha

mam 6 cm mięśniaka macicy.Pani Doktor powiedziała ze operacja nie wskazana bo grozi mi zakrzepica.Dostałam orgametril na 15 dni po odstawieniu po dwóch dniach dostałam okres krwawienie o połowę mniejsze ale czwartego dnia silny ból w podbrzuszu ,raz mi ciepło za chwile zimno krwawię już 8 dzień i wciąż boli mnie brzuch.czy mam powody do zmartwień wizytę mam 13 listopada.daje się wytrzymać ale boli.mam 43 lata a okres mam regularnie 26 -28 dni

Jeśli przyczyna Pani dolegliwości jest ten w sumie duży miesniak, to oczywiście powinna Pani się go pozbyć na drodze operacji. Można by bylo zrobic to w laparoskopii. Szkoda, że nie podała Pani jakie występują czynniki ryzyka zakrzepicy, ale od czego jest profilaktyka przeciwzakrzepowa. Pozdrawiam