Migrena z aurą a wynik badania EEG

Po badaniu eeg lekarz powiedział, że 1% ma nieprawidłowy wynik eeg i za rok mam zrobić kontrolę badania.I gdybym poczuła się jakby nieobecna, to pójść do lekarza. W tym roku została zdiagnozowana u mnie migrena z aurą. W opisie przez lekarza: wykazano obecność licznych fal theta i wolnych w odprowadzeniach skroniowo-ciemieniowych, które nasilają się podczas prób stymulacji. Opisu eeg nie jestem w stanie całego przeczytać, mogę zeskanować. Ten lekarz już nie przyjmuje na nfz, stąd pytanie tutaj.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania powinien zinterpretować specjalista neurolog. Proszę zatem umówić się na wizytę do lekarza.