Zmiany w zapisie EEG po utracie przytomności

Kobieta 18 lat i 1 miesiąc, stan po utracie przytomności. Opis badania EEG: Zapis z licznymi artefaktami ruchowymi. Czynność podstawowa w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych składa się z nieregularnej czynności fal alfa o częst. 8,8-11,2Hz i ampl. do 110uV. Rz-obecna. Na tym tle rejestruje się w obu okolicach czołowo-ciemieniowo-skroniowych poj. grupy fal theta /5,9-7,3 Hz/ o ampl. cz. podstawowej. Fs i Hw-nie aktywuje EEG. Orzeczenie: zapis ze sporadycznymi zmianami w obu okolicach czołowo-ciemieniowo-skroniowych. Moje pytanie: o czym świadczą zmiany w zapisie EEG?

Witam!
Zapis EEG znajduje się w granicach normy. Nie w tym wyniku istotnych nieprawidłowości. Niewielka domieszka fal theta w okolicach czołowo-ciemieniowo-skroniowych nie ma znaczenia patologicznego. Wynik proponuję skonsultować z neurologiem. Pozdrawiam serdecznie!