Miryngoplastyka a zła jakość słyszenia

Witam, jestem miesiąc po miryngoplastyce, Jakośc słyszenia po zabiegu sie pogorszyła. Słyszę niewyrażne głosy ludzkie.uniemożliwia mi to funkcjonowanie w pracy.Mam różne piski ,echa itp.Operator każe czekać. Czy czas spowoduje powrót do normalnego funkcjonowania ucha i słyszenia co najmniej jak przed zabiegiem . Jeśli nie to co dalej czynić z uchem , aby pracować zawodowo?

W trakcie zabiegu pod przeszczep a na kostki słuchowe zakłada się kawałki spongostanu, takiej wchłanialnej gąbki do stabilizacji nowej błony. Zapewne dlatego gorzej Pani słyszy. Kiedy wszystko się wchłonie i zagoi powinno być lepiej.