Mniejszy obwód brzuszka u dziecka

Dzień dobry na początek powiem .iż mam problem . Jestem w ciąży i moje dziecko które noszę ma mniejszy brzuszek o 3 tyg . Obecnie jestem w 26 tyg.ciąży ,a brzuszek maluszka w 23 tyg. mam się zgłosić do szpitala ,ale nie wiem jak to będą leczyć i co robić żeby z dzieckiem było wszystko dobrze .może mi to ktoś wyjaśnić. POZDRAWIAM DOROTA

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety bez całościowego obrazu przebiegu Pani ciąży oraz historii chorobowej nie można stwierdzić co może być przyczyną takiego stanu. Zaznaczę, że pomiary wykonane za pomocą USG często nie są bardzo dokładne. Możliwe, że hospitalizacja ma na celu dokonanie dokładniejszej diagnostyki. Pozdrawiam.