Mocne krwawienie - czy mogło dojść do poronienia?

Mam bardzo duży problem - spóźniał mi się okres około 4 tygodnie i nagle dostałam silnego bólu brzucha i było lekkie plamienie około 3 dni. Za 7 dni zaczęłam mocno krwawić wraz ze skrzepami, gdy poszłam do ubikacji czułam, że coś ze mnie wyleciało. Skrzepy utrzymywały się przez około 3 dni, a potem jeszcze około 4 dni krwawiłam, teraz krwawienie ustąpiło. Czy mogło dojść do poronienia? Czuję się bardzo zmęczona i jest mi czasem niedobrze.

Witam serdecznie,
Mogło dojść do poronienia. Często jest tak, że kobieta nawet nie wie, że była w ciąży, a dochodzi do poronienia.
Obfite krwawienia mogą też być wynikiem m.in. mięśniaków macicy, stanów zapalnych dróg rodnych. Powinna Pani udać się do ginekologa. Uczucie osłabienia może mieć związek z dużą utratą krwi. Warto wykonać morfologię krwi.
Pozdrawiam