Morfologia 10-miesięcznej dziewczynki - proszę o interpretację

Moja córka miała robioną morfologię ze względu na niski przyrost wagi. Niektóre wyniki nie mieszczą się w normach, a nasz lekarz jest na urlopie. Dlatego proszę o ich interpretację. (córka 2,5h przed badaniem piła moje mleko) WBC 10,8 LYM 7,6 RO 70,2% MID 0,8 7,4% GRAN 2,4 R3 22,4% RBC 4,87 HGB 12,4 HCT 37,5 MCV 76,9 MCH 25,5 MCHC 33,1 RDW 14,0% PLT 384 Mała jest bardzo żywym, grzecznym dzieckiem. Dobrze sypia. Je przeciętnie. Dodatkowym problemem jest łamliwość ząbków. Obie górne jedynki się troszkę ukruszyły, jedna po uderzeniu w grzechotkę, druga bez urazu. Proszę o interpretację wyników.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania i korzystanie z naszego serwisu.

Niestety nie możemy odpowiedzieć na zadane pytanie, ponieważ dotyczy ono interpretacji wyników. Lekarz musi zebrać dokładny wywiad i zbadać pacjenta, aby móc zinterpretować wyniki. Dlatego doradzamy skonsultowanie wyników córeczki z jej lekarzem pediatrą, który będzie mógł właściwie ocenić jej stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl