Morfologia krwi i uczucie ciągłego zmęczenia

Proszę o interpretację wyniku morfologii krwi Leukocyty8,0;Erytrocyty4,50;Hemoglobina 14,2;Hematokryt 40,2; MCV 89,3;MCH 31,6;PŁYTKI KRWI 238;RDW-SD 39,6;Anizocytoza erytrocytów 13,3;LYM% 30,7;MXD% 13,4;NEU% 55,9. odczuwam ciągłe zmęczenie, wypadanie włosów, nerwica, słabe paznokcie. Jakie badania mogłabym jeszcze wykonać? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Dla wartości referencyjnych wyniki są w normie. Proponuję wykonać pomiar TSH.
Pozdrawiam