Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Morfologia krwi mężczyzny

Witam serdecznie. Mam prośbę o sprawdzenie wyników badań krwi męża. Ma 27 lat. Pracę dość stresującą, wymagającą częstych podróży samochodem. Hematokryt 44[%]; hemoglobina 14,5 [g/l]; krwinki czerwone 4620000 [ul]; krwinki białe 7000 [ul]; OB 15/30; MCH 31 [pg]; glukoza 69 [Mg/dl]; mocznik: 27,6 [Mg/dl]; kreatynina 1,1 [Mg/dl]; cholesterol 216 [Mg/dl], w tym HDL 50 [Mg/dl] i LDL 146 [Mg/dl]; trójglicerydy 100 [Mg/dl]. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie, Anna
ponad rok temu

Mezoterpia igłowa twarzy i dekoltu

Mezoterapia igłowa to zabieg, który możesz odbyć w gabinecie dermatologii estetycznej. Polega na wstrzyknięciu substancji leczniczych bezpośrednio w obręb skóry. Zobacz, jak wygląda zabieg.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam!

Cholesterol całkowity i LDL są podwyższone i wymagają co najmniej zmiany stylu życia - diety z ograniczeniem tłuszczów nasyconych oraz regularnej aktywności fizycznej. Warto udać się z wynikami do lekarza, który będzie miał możliwość zebrania pełnego wywiadu i zalecenia na jego podstawie optymalnego postępowania.

OB - na górnej granicy normy.

Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy