Morfologia w 23. tygodniu ciąży

witam prosze o porade jestem w 23 tyg ciąży według lekarza 25 zrobiłam badania i w morfologi wyszło mi wbc 10,8 przy normie 4,5-10,5 hct 36,2% przy normie 38,0-45,0 mocz ciężar moczu 1,010 przy normach 1,015-1,025 czy w ciąży takie wyniki są normalne wczesniejsze badania były zawsze w normie. czemu te wyniki nie sa w normie.mocz miałam w poprzednim badaniu taki sam i pani doktor kazała sie nie przejmowac

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Wyniki nie budzą większego niepokoju. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.