Odchylenia w badaniu moczu w ciąży

Witam, bardzo proszę o interpretację poniższych wyników. Jestem w 24 tygodniu ciąży test rpr - ujemny, WBC 9,8 (4-10), RBC 4,82 (4-5), HGB 9,4 (7,5-10), HCT 42,3 (37-47), MCV 87,8 (84-94), MCH 1,95 (1,70-2,10), MCHC 22,2 (19-23), RDW-CV 13,5, PDW 13,9, MPV 10,5 (7,4-10,4), P-LCR 31,1; mocz: barwa - żółty, przezroczystość - przejrzysty, ciężar właściwy 1,025, pH 5, leukocyty 25Leu/ul, azotany neg, białko neg, cukier neg, ketony 1,5, urobilinogen w normie, bilirubina nieobecna, erytrocyty neg, kwas askorbinowy 0,2, osad gotowy nabłonki płaskie liczne, nabłonki okragłe pojedyncze, leukocyty 4-8 wpw, erytrocyty świeże pojedyncze, erytrocyty 1-3 wpw, bakterie nieliczne, śluz pasma. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Wyniki morfologii krwi są w normie. Odchylenia w badaniu moczu - (nie ma Pani żadnych dolegliwości podczas mikcji?) - proponowałabym powtórzenie tego badania. Mocz oddajemy do jałowego pojemnika, po nocy, po uprzednim podmyciu się. Pierwszą porcję moczu siusiamy do toalety, w pojemnik "łapiemy" środkowy strumień, a resztę znów siusiamy do toalety.