Możliwa ciąża u 45-latki a menopauza

Witam, mam 45lat i pierwszy raz opuznil mi sie okres 8 dni ale jest jakis dziwny , zawsze mialam co 26-27 dni 2-3 krrwawienie , a teraz juz 7 dzien ale zaczelo sie ot takiej rozowej wydzieliny Na papierze jakby ze sluzem potem tylko ciut , Na 2dzien i 3 tylko troche wiecej Na papierze i jak siku robilam, ale Te 2dni tak mnie straszie brzuch bolal i podbrzusze, potem bole ustaly i tak do dzis trocha na podpasce i z 3 razy to jakby taki naskorek na papierze, nie wiem co to mozliwa ciaza?

Dzień dobry!

Jeśli dochodziło do stosunków bez użycia antykoncepcji, ciąża jest możliwa i warto wykluczyć ją lub potwierdzić, używając testu ciążowego lub podczas badania ginekologiczne.
Wszystkie wątpliwości związane z Pani obserwacjami cyklu, zmianami w regularności cyklu, wydzieliną z pochwy, bolesnością itp. należy osobiście konsultować z prowadzącym lekarzem ginekologiem.

Pozdrawiam!