Możliwe dolegliwości przy grzybicy pochwy

Witam , mam nastepujacy probem wczoraj zauwazylam u siebie grzybice pochwy do tego czuje sie strasznie! boli mnie głowa(nie caly czas ale momentami) mam mroczki przed oczami, jestem zmeczona,zły nastrój,suchosc w ustach . Jutro idę się umowić do ginegologa ale na termin pewnie poczekam wiec moje pytanie brzmi czy jest te objawy są mozliwe przez grzybice pochwy ??

Lek. Tomasz Budlewski

Ogólnie infekcja może powodować występowanie objawów ogólnych, ale proponowałbym udanie się do lekarza POZ. Konieczne jest badanie lekarskie.