Możliwość ciąży po stosunku w 14. dniu

Czy jest ryzyko ciąży i jaka szansa istnieje? Podczas pieszczot chłopak ocierał penisem dość intensywnie o moje miejsca intymne, raz troszkę wkładając, a finał odbył się na moim wzgórku łonowym. Dodam, że był to 14 dzień cyklu, a cały średnio trwa 26/27.

Aleksander Ropielewski

Nie można wykluczyć możliwości zajścia w ciażę, zwłąszcza, że były to dni płodne. Trudno jednoznacznie ocenić liczbowo szansę na zajście w ciążę w powyższej sytuacji.